Tkaniny z recyklingu
2.jpg

Wszystkie kostiumy które możecie kupić w moim sklepie są wykonane z tkaniny która powstała z recyklingu. We Włoszech mieści się fabryka która poddaje recyklingowi m.in. wyłowione z morza sieci rybackie czy stare dywany i tworzy z nich opatentowany produkt o nazwie ECONYL®

Poniżej przedstawiam Wam opis całego procesu recyklingu.

Etap I Rescue

System regeneracji ECONYL® zaczyna się od ratowania odpadów, które zanieczyszczają Ziemię, takich jak sieci rybackie, skrawki tkanin, wykładziny dywanowe i przemysłowe tworzywa sztuczne na całym świecie. Odpady te są następnie sortowane i czyszczone w celu odzyskania całego możliwego nylonu.

Etap II Regenerate

Dzięki radykalnej regeneracji i oczyszczaniu odpady nylonowe są poddawane recyklingowi z powrotem do ich pierwotnej czystości. Oznacza to, że regenerowany nylon ECONYL® jest dokładnie taki sam jak nylon pochodzenia produkcyjnego.

Etap III Remake

Nylon regenerowany ECONYL® jest przetwarzany na przędzę i polimery dla przemysłu modowego i wyposażenia wnętrz.

Etap IV Reimagine

Marki modowe i producenci dywanów wykorzystują regenerowany nylon ECONYL® do tworzenia zupełnie nowych produktów a ten nylon może być poddawany recyklingowi w nieskończoność, bez utraty jakości. Celem jest, aby wszystkie produkty zawierające ECONYL® które nie są już przydatne dla klientów, mogły wrócić do pierwszego etapu systemu regeneracji.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium